Telefon
WhatsApp

Karafırın'da makine ile ekmek çıkar mı?

Karafırınlarda da Hamur İşleme Baston Makinesi kullanarak ekmek çıkarmak mümkündür. Karafırın İşleme Baston Makinesi kullanarak tüm ekmeklerin aynı şekile sahip olması sağlanabilir. Üzerinde bulunan iki adet yastıktan süngerli olan sayesinde el değmeden elde işlenmiş gibi ekmek üretebilmek mümkündür.

Burada önemli olan konu, hamurun Karafırın Baston İşleme Makinesine girmeden önce gereken uygun sürede dinlendirilmiş olmasıdır. Manuel olarak tüm hamurların eşit  sürede dinlendirilmemesi halinde üretilen ekmeklerin farklı şekillerde çıkmasına sebep olacaktır. Bu durumun engellenmesi için Karafırın Baston İşleme Makinesinden önce, Hamur Dinlendirme makinesi kullanılması tavsiye edilir.

Borulu Fırında Makine ile ekmek üretmek mümkün mü?

Borulu fırınlarda da karafırınlarda olduğu gibi Karafırın Baston İşleme Makinesi kullanarak ekmek üretmek mümkündür. Hamurun gerekli miktarda dinlendirilmesi tavsiye edilir. Karafırın Baston İşleme Makinesi kullanarak ekmek çıkarabilen pekçok Borulu fırın kullanıcısı müşterimiz bulunmaktadır. Bizi arayarak referanslarımız hakkında bilgi alabilir, Karafırın Baston İşleme makinesini yerinde görerek karar verebilirsiniz.

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM